Rezervasyon : 0252 277 02 03
Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Untitled Document
 
Cihantürk Otel, 2008 yılında hizmete açılmıştır. Cihantürk Hotel Marmariste, alışveriş ve eğlence merkezinde olup, denize sadece 50 metre uzaklıktadır. Hotelimiz Dalaman Havaalanına 90 km mesafede bulunmaktadır.Her yaşta misafirlerimizi ağırlayabilecek modern ve geniş bir kültüre sahip tesisimizdir.
Hotelimizden deniz ve Marmarisin muhteşem manazarası gayet rahat bir şekilde görülmektedir. Balkonlarımız gayet geniştir ve bu sayede akşam serinliğiyle beraber balkonunuzda Marmarisin keyfini çıkarabilirsiniz. Hotelimizde misafirlerimiz kablosuz internet hizmetimizden yararlanabilir. Hotelimiz afet ve kazaya karşı genel sigorta kapsamındadır.
Hotelimizde bulunan restaurantımız siz değerli misafirlerimizin hizmetine açıktır. Türk mutfağının usta ahçılarından oluşan kadrosuyla ve profossionel personeliyle kaliteden ödün vermeden hizmet vermektedir. Restaurantımızda farklı kültürlerden izler bulunmaktadır bununla beraber diyet yemekler, özel salatalar, çorbalar, ızgara çeşitleri ve daha bir sürü farklı lezzet ile menümüz siz misafirlerimizin tercihine açıktır.

Untitled Document
Untitled Document